Jasmin Konak

Jasmin Konak Kurumsal

Yaşayan Tarihe Tanıklık Edeceksiniz

Jasmin Konak

Geçmişi tarih kokan bir mekan şimdiki adı Jasmin Konak olan bina 1800 yılların sonlarında Lübnanlı hıristiyan iş adamı Alber Diyap tarafından inşa edilmiş ve 2012 yılına kadar farklı din ve mezheplerdan ailelerin ikametgahı olmuştur.
Bina 2014 yılında iş adamı yılmaz Kartal tarafından devir alınıp, taşlarından kapılarına ilk günkü tarihi dokusu bozulmadan restorasyon işlemi gerçekleştirilmiştir. Jasmin Konak 2017 yılında 10 odası, kapalı kahvaltı salonu, limon , kumkat, portakal, ağaçkavunu ve mandalina ağaçları ile süslenmiş 150 metre karelik avlusu ile konaklama tesisi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Gezilecek yerler yürüme mesafesinde..
Jasmin Konak tarihi taş evlerin bulunduğu Zenginler Mahallesi Antakya merkezde olup Habib-i Neccar Camii, Katolik, Ortodoks, Protestan kiliselerine yürüme, Antakya Mozaik Müzesi ve St. Pierre Kilisesi'ne 5 dakikalık araba mesafesindedir.
Geçmişe kadar görkemli tarih kokan Jasmin Konak sizlerin evinizde gibi rahat ettirip dinlenebileceğiniz odaları ve güleryüzlü çalışanları ile ağırlamakdan memnuniyet duyacağız..
Otelimizin yeni dekor edilmiş konfor ve rahatlığınızın düşünüldüğü keyifli odalarımızda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Jasmin Konak, butik otel anlayışının kalitesini arttırıyor. Medeniyetler beşiği olan değerli şehrimiz Hatay'ın merkezinde Jasmin Konaksiz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyar. Bu eşsiz konaklama mekanı sunduğu huzur atmosferi, hayat veren güneşi ve güleryüzlü hizmet veren personelimizle her daim hizmetinizde.

Geçmişi tarih kokan bir mekan

Jasmin Konak

İzle